Hlavná stránka AKS-DS
[MPRV SR] Zelená nafta dostala zelenú PDF Tlačiť E-mail

Projekt Zelenej nafty na podporu poľnohospodárskej prvovýroby sa posúva do ďalšej, realizačnej, fázy. Dohodli sa na tom dnes (30.01.2018) ministri pôdohospodárstva a financií.

Čítať celý článok...
 
[MPRV SR] Agrorezort: POZOR! SaS si pletie náhradné užívanie pozemkov s reštitúciami PDF Tlačiť E-mail

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR (MPRV SR) vyzýva občanov, ktorí užívajú náhradné pozemky a spĺňajú kritériá na ich užívanie do budúcnosti, aby sa riadili usmerneniami okresných úradov. Odborníci zo SaS totiž preukázali neznalosť problematiky a náhradné užívanie si dokonca poplietli s reštitučnými náhradami. Pri postupovaní podľa ich rád tak hrozí, že občania budú pri žiadostiach o ďalšie užívanie postupovať nesprávne.

Čítať celý článok...
 
Dodatok č. 1 k Príručke pre prijímateľa nenávratného finančného príspevku z PRV SR 2014 – 2020 k zmenovému konaniu PDF Tlačiť E-mail

Čítať celý článok...
 
Chceme vyrábať, nie zatvárať a chceme život na vidieku PDF Tlačiť E-mail

Slovenskí poľnohospodári a potravinári združení v Rade poľnohospodárskych a potravinárskych samospráv na spoločnej tlačovej konferencii 24. januára 2018 opätovne vyjadrili nespokojnosť  s výškou štátnej pomoci na úrovni 1 milióna eur (namiesto požadovaných 70 miliónov eur), ktorú dostali pre tento rok v štátnom rozpočte. Na tlačovej konferencii bola prítomná aj ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Gabriela Matečná.

Čítať celý článok...
 
Informácia pre žiadateľov o priame podpory ohľadne aplikácie pre geopriestorovú žiadosť (GSAA) PDF Tlačiť E-mail

Informácia pre žiadateľov, ktorí ešte nedisponujú s prístupovým menom a heslom na PPA.

Čítať celý článok...
 
Výzva pre žiadateľov na podanie žiadosti o pridelenie maximálnej výšky pomoci pre šk. rok 2017/2018 PDF Tlačiť E-mail

PPA oznamuje žiadateľom, že zverejnila aktualizované interaktívne formuláre, ktoré sú súčasťou Výzvy pre uchádzačov na podanie žiadosti o pridelenie maximálnej výšky pomoci pre šk. rok 2017/2018 v programe Školské ovocie a Školské mlieko

 

Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 5 z 42